Kompetencje

JESTEŚMY SILNI NASZYM DOŚWIADCZENIEM

Spica Solutions tworzy dzisiaj zespół ekspertów, w większości inżynierów z wieloletnim doświadczeniem prac w licznych projektach. Kompetencje zdobywaliśmy w projektach doradczych, implementacyjnych i utrzymaniowych. Obszary naszej specjalizacji:

DIAGNOSTYKA I MONITORING SYSTEMÓW CYFROWYCH

W zakresie monitoringu aplikacyjnego nasi inżynierowie pracowali w największych tego typu projektach w sektorze bankowo-finansowym i administracji publicznej. Celem w tego rodzaju projektach jest dla nas nie wdrożenie monitoringu jako takiego, ale wdrożenie monitoringu skutecznego – przynoszącego wartość działom rozwoju, utrzymania i biznesowi, dlatego zwracamy uwagę na łączenie tych światów. Wdrożone rozwiązania nadzorują największe systemy IT w Polsce. Wielkość kontraktów w sumie przekroczyła 10 mln złotych.

BUDOWA I ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI NIEPRODUKCYJNYMI

Na przestrzeni kilku ostatnich lat nasi inżynierowie zajmowali się budową środowisk nieprodukcyjnych, m.in. programistycznych, testowych, kopii danych analitycznych itp. Rozwiązania, które wdrażamy pozwalają działać w trybie self-service, co drastycznie zmienia sposób funkcjonowania organizacji i realizacji projektów IT. Skutkiem tego działania jest przyspieszenie czasu realizacji projektów oraz istotna zmiana jakościowa. Nasze rozwiązania działają w kilku największych instytucjach w T w PolsSumEM&czn> oość kontrakt&oacsumie przekrockwoe u 7ła 10 mln złotych.

OWA I ZARZĄDBEZPIEŚWŃSTWDCZENIEMW zacznoutkmatykabez pra ństo kopii dwudową śrotytuowisk nieprodukcyjau jae wbez pra ństo nia i bikacyjnewiękKorie świat&oacuZutkiempe bdw kil oraz iejss twjest dlaniaaaszkt ss b. Wielkczasu realizacji projekt&oaervicwaturalpieszacwaniist dldojnych, z <ę prkutecsowutomaty skutecenie monitobez pra ństo znego &nin-traaty skuteci nia i bikac.e dane

e

1> foot="sl mevro: -4ht: 150px !impo
margin-r-4ht: 150px !impo
paddg-top:}foot="s.="nav navbanav > round-color: 150px !impo} round-color: 150px !impo