Praca dla Challengerów

Jeśli chcesz dołączyć do naszej 'ekipy do zadań specjalnych', masz wiedzę, doświadczenie i niezbędny hart ducha, a w dodatku, tak jak my, lubisz ciągle poszukiwać nowych rozwiązań:
SPRAWDŹ, jakich kompetencji potrzebujemy
APLIKUJ - czyli prześlij swój list motywacyjny i resume zawodowe

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Opis stanowiska:

01-09-2023

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrożenia systemów monitorujących klasy APM, ze szczególną uwagą na End User Experience i procesy biznesowe
  • Wsparcie podczas awarii i incydentów w środowisku Klienta
  • Przeprowadzanie Proof-Of-Value dla Klientów
  • Przeprowadzanie szkoleń i webinarów z zakresu APM
  • Aktywne wsparcie Klientów w działaniach operacyjnych oraz Quality Improvement
  • Diagnozowanie przyczyn incydentów występujących w środowisku Klienta oraz proponowanie ich optymalnych rozwiązań
  • Diagnozowanie problemów podczas sesji testowych realizowanych dla Klientów
  • Aktywny rozwój narzędzi i funkcjonalności oprogramowania w ramach prac w zespole
  • Tworzenie oprogramowania do badania End User Experience i usprawniania procesów biznesowych – dla Klientów klasy Enterprise (sektor finansowy, e-commerce, energetyczny, administracja publiczna itp.)

Wymagania:

  • Znajomość architektury aplikacji rozproszonych
  • Znajomość środowiska chmurowego
  • Znajomość technologii Docker, ElasticSearch, Kibana
  • Podstawowa znajomość baz danych (Oracle, MS SQL)
  • Doświadczenie w technologiach aplikacyjnych (Java, .Net, PHP, Python)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów

Atuty:

  • Kreatywność w rozwiązywaniu niestandardowych wyzwań technologicznych
  • Łatwość w komunikacji i pracy zespołowej, dzielenie się wiedzą
  • Optymistyczne podejście do życia
  • Umiejętność planowania i dążenie do realizacji założonych celów
  • Doświadczenie w pracy w obszarze Application Performance Management (monitorowanie aplikacji, zarządzanie siecią, administracja rozproszonymi systemami)
  • Pasja do poznawania i uczenia się nowych technologii
  • Rozumienie biznesu i współczesnego IT

Oferujemy w zamian:

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie dla największych polskich i międzynarodowych Klientów, przy ciekawych projektach i systemach
  • Ciekawe wyzwania inżynierskie i konsultingowe
  • Elastyczny czas pracy i elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość uczenia się nowych technologii
  • Dobre wynagrodzenie i motywujący system premiowy (miesięczny i roczny)
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy, nie zapomnij o klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Spica Solutions Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Kochanowskiego 12c/1.

Wyślij zgłoszenie

SITE RELIABILITY CONSULTANT

Warszawa, mazowieckie
Programista

    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych:
    • Administrator danych: Spica Solutions ul. Kochanowskiego 12c/1, 01-864 Warszawa
    • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Spica Solutions [w tym profilowanie]
    • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
    • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
    • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Spica Solutions
    Szczegółowe informacje: Polityka bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych