Jesteśmy zespołem Challengerów

Gdy u Klienta pojawia się problem, nawet ten pozornie nierozwiązywalny, działamy niestandardowo - na trudne problemy znajdujemy niekonwencjonalne, ale skuteczne rozwiązania. Wierzymy w hasło „nie ma, że się nie da” – w tej pasji jest metoda! Dlatego Klienci mówią o nas "Ekipa do zadań specjalnych”.

00000000
przychodów wypracowanych w 2022 roku
00
partnerów, z którymi ściśle współpracujemy
00
Zrealizowane projekty
00
Challengerów gotowych do zadań specjalnych na pokładzie

 

FAKTY I LICZBY

Spółka Spica Solutions powstała w 2012 roku. Jednak działamy na rynku już ponad 20 lat. Mamy wysoko wykwalifikowany zespół, blisko współpracujemy z dostawcami najbardziej nowatorskich technologii z całego świata. Tak dynamiczny rozwój to efekt naszej strategii Advisory & Technology Challenger. W 2023 roku spółka rozpoczęła projekt devops.pl – szeroko zakrojony transfer wiedzy, jako efekt wieloletniego doświadczenia w obszarze observability.

NASZE WARTOŚCI

W tym co robimy, ważna jest dla nas przede wszystkim UCZCIWOŚĆ i TRANSPARENTNOŚĆ – wobec Klientów i wobec siebie.

Bez względu na to co się dzieje w projekcie, obowiązuje nas wzajemny SZACUNEK.

Nasza RZETELNOŚĆ idzie w parze z ODWAGĄ – często podejmujemy ryzykowne tematy. A może po prostu nasi Klienci wiedzą, że ekipa do zadań specjalnych nie podda się nawet tam, gdzie inni rezygnują? I podejdzie do tematu z właściwym sobie ENTUZJAZMEM.

Kodeks Etyki

 

NASZE CERTYFIKATY

Mimo ponad 20 lat doświadczenia, ciągle się rozwijamy i kładziemy nacisk na potwierdzanie aktualności naszych kompetencji.