Społeczna odpowiedzialność

Nasza działalność dla biznesu nie pozostawia nas obojętnymi na potrzeby społeczne. Znajdujemy ogromną wartość i przyjemność w możliwości współpracy przy bardzo inspirujących tematach. Szczególnie cieszą nas projekty, w których możemy pomóc dzieciom. Chętnie włączamy się również w inicjatywy artystyczne.

Wspieramy finansowo projekty: 

Artystyczne

Spica Solutions Cycling Team – Wierząc w siłę pasji, które dla wielu stanowią sens życia, wspieramy amatorską drużynę kolarską, która zrzeszając zawodników Elity i Masters, z sukcesami rywalizuje w Polsce i za granicą. Rok 2021 drużyna zamknęła mając 15 zwycięstw i 25 miejsc na podium na 28 startów! Wyśmienity wynik i ogromne serce do walki wszystkich zawodników.

Więcej

Fundacja Pomoc dla Weterana – Wspieramy Fundację, która działa na rzecz weteranów pozostawionych samym sobie w trudnych momentach życia. Państwo ograniczone przepisami rzadko staje na wysokości zadania i wtedy do walki o zdrowie i życie ludzkie wkraczają organizacje pozarządowe, takie jak Fundacja. Aktywnie wspieramy jej działanie przez finansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla podopiecznych organizacji.

Więcej

OBRAZ W PIGUŁCE – mali pacjenci Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie wraz z wolontariuszami i studentami ASP  malują obraz podczas swojego pobytu w szpitalu. Tak prosta i nietypowa aktywność pozwala zmniejszyć stres związany ze szpitalną codziennością. Obraz jest wystawiany podczas wernisażu, a następnie przekazywany szpitalowi.

Więcej

Marysia Matusik - Marysia jest nazywana Igą Świątek polskiego triathlonu. Ta młoda dziewczyna, której karierę pomoca stypendialną wspieramy już drugi rok, została dostrzeżona przez Polski Związek Triathlonu i dostała dziką kartę, a nawet dwie. Będzie reprezentować kraj na Mistrzostwa Europy w Olsztynie oraz na Mistrzostwa Świata w Montrealu w 2022 roku.

Więcej

BIBLIA AUDIO – wyjątkowy projekt: największe słuchowisko radiowe w Europie nagrane przez  500 głosów, w tym znanych aktorów i osób publicznych. 113 godzin Starego i Nowego Testamentu, w formie audycji radiowej. Realizacja zajęła pomysłodawcom 3 lata pracy. 

Więcej

Edukacyjne 

PROJEKT EINSTEIN – inicjatywa inkubatora UW

- zapewnia głodnym wiedzy pasjonatom, hobbystom i dzieciom dostęp do fascynującego świata nauki
- doświadczonym i młodym umysłom odkrywającym swoje zainteresowania ułatwia dostęp do rzetelnych i przejrzystych informacji
- gotowym do podboju świata studentom – dostarcza wiarygodnego źródła wiedzy spajającego świat biznesowy z akademickim .

Więcej

Muzyczne

TWO TIMER

Zespół grający elektrycznego bluesa z zachowaniem tradycyjnego brzmienia w stylu lat 60-tych   70-tych. Zespół gra zarówno swoje utwory, jak i kilka coverów. Ma na koncie wydanie  debiutanckiej płyty  w 2014r. i udział w festiwalach: Rawa Blues czy Gdynia Blues Festival. 

Więcej